Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože se blíží den, kdy na delší dobu opět odjedu a se mnou i svačinářka, stránky se asi pár týdnů nezmění .... abych to trochu vytrhnul, tak si dneska vypíšu prsty s tím, co se právě děje v našem kolektivu, popřípadě dělo nebo dokonce dít bude :))

Za posledních pár týdnů jsme rozdělali několi prací, které se nám snad podaří dokončit... v první řadě pracujeme na novém nátěru vrat u hasičárny, aby chudák stará nevypadala, jak když tam nikdo 20 let nevkročil. Vrata už jsou obroušené a barva už je taky koupená, takže teď jen naplánovat termín kdy se bude stříkat a barvit ... no ale to se snad povede :) Další neméně důležitá akce je úprava koše pro sportovní účely. Po projití internetu jsem totiž narazil na jednu stránku odkud jsem se inspiroval a začli jsme kolektivně koš rozebírat. Berryho musím pochválit, protože má největší zásluhu na vyndání staré klapky :) Jinak bych chtěl hlavně poděkovat p. Rašákovi, který nám s předěláním nejvíc pomáhá !

Před nějakou dobou jsme také objednávali nějaký materiál a vybavení. Inu s hadicemi se firma Firesport pořád ještě neodhodlala, ale z výzbrojny nám vše došlo obratem, takže mimo jiného budeme mít po dlouhé době v autě funkční lékarničku, což jistě stojí za zmíňku :)

Nesmím také zapomenout na opravu a údržbu naší Máňi... kromě toho, že potřebuje několik drobných oprav ji musíme dát do pucu i po vizuální stránce, abychom si v Kněžmostě v září neuřízli ostudu.. ale voda s pěnou jsou prý na mytí výborné a trocha barvy snad většinu bebíček spraví. Snažim se taky ještě stále sehnat tu bednu, která by se přidělala na  motor do kabiny a do které by šlo uložit pár zbytečností, jako baterky rukavice a podobně, ale bohužel jsem zatím neúspěšný :( (kdo by věděl kontaktujte mě ;))

Závěrem ještě připomenu, že tři z nás ... konkrétně Libor, Jirka a moje maličkost pojedeme v září na školení, takže ostatní nám držte palce, ať tam z nás nevymlátěj duše :)

Tímto bych to ukončil a přeju všem hezký zbytek prázdnin. Na konci srpna se snad zase ozvu :))

Zdar a sílu !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář