Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Drakiáda 2009

5. 10. 2009

V sobotu 3. října proběhl další ročník drakiády v Mělnickém Vtelně. Tuto akci jako obvykle pořádala TJ SOKOL Mělnické Vtelno a tentokrát pooprvé ve spolupráci s námi. Jako každoročně bylo na programu pouštění draků. Letos však byly na začátku akce zařazeny soutěže pro účastnící se děti. Všechny soutěže byly tematicky umístěny do hasičského prostředí a tak si děti mohly vyzkoušet roztahování hadic na čas, slalom v zasáhovém oblečení a s výbavou, překážkovou dráhu s vodní zátěží a další. Škoda jen, že se nedostavilo kompletní družtsvo mladých hasičů, protože pro ostatní diváky jsme měli v plánu ještě předvést požární útok v jejich podání, ke kterému tedy nakonec nedošlo.

Počasí nám naštěstí přálo, děti byly hrami zabaveni, a proto z mého pohledu mohu akci hodnotit jako povedenou. Pokud se mi naskytnou nějaké fotky z této akce, dodatečně je doplním sem a do naší fotogalerie.

JB