Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Úklid je za námi...

22. 11. 2008

V sobotu v 9:00 jsme vlítli na dlouho plánovaný úklid hasičárny. Po ránu se sice moc nechtělo, ale pak jsme to snad překonali a proběhlo to celkem v klidu  bez úrazů !

Libor výborně uklidil ponk a srovna nářadí i náhradní díly. Berry přebral materiál v regálu a přeroval ho. Já jsem přebral tiskoviny a staré vysílačky ve skříni a Číča uklidil celou postraní místnost se včetně skříně se starými uniformami. Bohužel Jiřik se nedostal k zimní údržbě PPS12ky, protože si šel nejdřív pro teplejší  hadry a pak zase spát, takže 12ku budem muset asi někdy zazimovat kolektivně. Doufejme jen, že se Jiřik dostaví zaparkovat Máňu dřív, než mu rozmrzne voda v čerpadle... neradi bysme měli opět nefunkční auto.

Nakonec jsme všichni vlítli  na zadní část hasičárny, přesunuli jsme věšák a přívěsy a udělali jsme tam snad více místa, takže si dovolím nás všechny pochválit.

Vyfotili jsme pár fotek, který si můžete prohlídnout tady.

Náhledy fotografií ze složky Nová Fotogalerie