Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody v Lužci

30. 9. 2006

Mno a přišel asi konec sezóny… zatím se teda alespoň neví o další soutěži a tak jsme to tentokrát brali jako to nejlepší nakonec :o) Podle očekávání se to opět nepovedlo. Možná to bylo tím, že jsme opět nastoupili v improvizované sestavě a možná to byla smůla, ale je to prostě tak. Už před závody nás provázela smůla, protože nám na novém motoru odešlo těsnění pod hlavou (rádi bychom poděkovali tomu pánovi, co ho tam tak pěkně namontoval), takže jsme na poslední chvíli museli ještě opravovat. Díky opět p. Rašákovi, že se obětoval a nenechal nás na holičkách. S opravenou mašinou jsme vyjeli do Lužce. Tam jsem zjistili, že jsme zapomněli koš, takže jsme si museli půjčit. No ale to ještě nebylo všechno. Já jakožto proudař jsem improvizovaně běžel rozdělovač no a jak v tom nejsem moc zkušený, tak se mi prostě zamotalo béčko s céčkem — první pokus špatný. No a na druhý pokus zase nevyšla klukům voda, takže nejlepší soutěž sezony nebyla tato poslední, ale minulá v Želízech. Ale alespoň jsme jednou měli foťák, takže jsou i fotky !

 

Náhledy fotografií ze složky Lužec 2006

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář