Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody v Želízích

16. 9. 2006

Tak a je to za námi….konečně jedna trochu vydařená soutěž. Letos jsme byli zatím na dvou a ta první dopadla katastrofálně. Nemohli jsme to sice moc ovlivnit, protože nám vypověděla službu stříkačka, ale co se dá dělat… i ta je součást týmu.

Takže v Želízích to už bylo lepší. Mužských družstev se sešlo nakonec 12 a na začátku jsme si mysleli jako na každých závodech, že budeme rádi za předposlední místo. Po prvním kole, kdy skoro všechny týmy zkazili první pokusy to ale vypadalo na obrovský úspěch. Měli jsme druhý nejrychlejší čas a i když to umíme rychleji, tak jsme byli spokojeni. Druhé kolo taky nedopadlo nijak špatně, jenže co se dá dělat, když se výsledky vyhodnocují za nejlepší čas :( S našemi hadicemi to zatím o moc rychleji nejde, ale i tak jsme spokojeni. Na rozdíl od ostatních týmů jsme nic zásadního nezkazili a tak v součtu časů by nám patřilo 2. místo. Bohužel jsme měli až 6. nejrychlejší čas, takže diplom si vezeme opět s vysokým číslem… ale nevadí počkejte v Lužci :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář